Obchodní podmínky

  1. Zákazník zajistí-zpevněná plocha pro stroj cca 8x7 m, v takovém místě, aby byl zajištěn příjezd  automíchače a mohl plnit pumpu.Dostatek vody, pro případné ředění materiálu a umytí pumpy (přípojka, cisterna).Pokud takto neučiní, bude mu učtována položka mití mimo stavbu, dle platného ceníku.

  2. Zákazník zajistí - na stavbě musí být k dispozici ​dvě osoby, které pomůžou obsluze, natáhnot  a spojit hadice na místo, kam potřebujete materiál přepravit. Tyto dvě osoby, dále obsluhují konec hadice a tím určují,  kam je beton potřeba nalévat. Po ukončení čerpání betonu, dvě osoby pomohou obsluze vyčistit a uklidit hadice.

  3. Zákazník souhlasí, že mu bude účtována hodinová sazba za každou započatou hodinu na  od příjezdu až do odjezdu pumpy  z místa čerpání. V případě že beton bude objednán přes naší firmu, neneseme záruku na termín dodání betonu na stavbu, ani četnost dodávek, protože neumíme nijak ovlivnit dodavatele betonu. 

  4.  REZERVACE !!!, pokud nedostanete od nás žádnou odpověď do 4. hod od zadání rezervace, tak někde nefunguje komunikace, ihned volejte (SMS nekomunikujeme).

  5. ZMĚNA REZERVACE !!!, změny rezervace přijímáme do 10:00 před dnem rezervace a to pouze písemě mailem nebo SMS na obě te.čísla viz kontakty( http://www.betonteplice.cz/kontakty ), opět pokud Vám do hodiny od odeslání vašeho mailu nebo SMS nepotvrdíme změnu, volejte nefunguje komunikace.

  6. Penalizace zmařeného výjezdu: pokud nedodržíte podmínky a dojde k zmařenému výjezdu bude Vám účtováno přístavné 3500,-Kč